Pentru a beneficia de o reclama gratuita pentru serverul dumneavoastra,inregistrati-va,cei care cauta un anumit tip de server PvP-PvM,au gasit locul potrivit,pentru a putea cauta trebuie sa va inregistrati.

AcasaPortalInregistrareConectare

Distribuiţi | 

Problema server de metin

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
vali54

Reputatie : 5
Data de inscriere : 18/10/2011

MesajSubiect: Problema server de metin   Sam Dec 31, 2011 1:55 am

Salut, am creat un server de metin2 (prin hamachi) totul bine am implementat arme armuri noi dar am o problema la conectare eu ma pot conecata la server fara problema dar niste prieteni de ai mei nu pot am lasat si eu deschis servarul la mine acasa mam dus la unu dintre iei si adevarat nu merge zice eroare de conectare la server si a pus in mc.txt ip la hamachi meu cu .100 la sfarsit la mine a mers da la iei nu dece?
Sus In jos

Problema server de metin
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» HostName: Samp.Just2Play.Ro | Roleplay Server [0.3c]
» *FiveTime* IP: 188.212.105.203 Contact id: samp_florin Server De samp nou deschis Si dam level bani Super server:X Va asteptam i pe dumneavoastra Dati click sa vedeti srv:Xpoze
» HostName: FlyGaming RPG [0.3x] Server ON! Address: 93.119.26.209:7777 Players: 54 / 100 Ping: 56 Mode: FlyGaming RPG V0.1 Map: Los Santos HostName: FlyGaming RPG [0.3x] Server ON! Address: 93.119.26.209:7777 Players: 54 / 100 Ping: 56
» Partener Server
» Toxic RPG | Romania [0.3x]

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: 9Metin :: Probleme & Intrebari-
Mergi direct la: